درباره ما

فروشگاه اینترنتی باطری ماشین و محصولات آن

 

فروشگاه آنلاین باتری ماشین، فروشگاهی است که فعالیت های آن مبتنی بر ارائه خدمات به صورت اینترنتی و آنلاین می باشد. این فروشگاه عرضه کننده انواع باطری ماشین برای تمامی خودروهای داخلی و واراتی است. باتری های ایرانی و خارجی عرضه شده شده در این فروشگاه اینترنتی از بهترین و باکیفیت ترین باتری های موجود در بازار باتری بوده و با قیمت مصوب به مشتریان گرامی عرضه می شود.

خرید باتری ماشین از نماینده رسمی فروش صبا باتری سپاهان باطری و نیروگستران خراسان

فروشگاه باتری ماشین فروش آنلاین باطری خودرو قیمت باتری ماشین

 

این فروشگاه نماینده رسمی فروش محصولات سپاهان باطری، صبا باطری، باطری سازی نیروگستران خراسان و نیز باتری های کره ای با کیفیت درجه یک می باشد. کلیه قیمت ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه باطری سازان می باشد.

از جمله باتری هایی ایرانی که در این نمایندگی به فروش می رسد، باطری هایی از قبیل باطری سوزوکی، باطری اوربیتال وان و باطری سیلور پلاس که محصول باطری سازی سپاهان باتری می باشد و باطری های ولتا و راکت که محصول باطری سازی نیرو گستران خراسان می باشد و باطری های واریان و آرمو که از محصولات شرکت صبا باطری به شمار می آید.

علاوه بر این، فروشگاه باطری ماشین عرضه کننده و نماینده فروش باتری های کره ای از قبیل باطری پوما، تایگر و دلکور می باشد.

 

باطری خودرو و گارانتی آنها

کلیه باتری های این فروشگاه اعم از باتری های ایرانی یا باطری های خارجی مثل باتری های کره ای، دارای گارانتی معتبر می باشند و مطابق با تاریخ آخرین تولید آنها به مشتریان گرامی عرضه می شود.

 

فروشگاه باطری ماشین و همکاری با سازمان ها و شرکت ها

این شرکت آمادگی دارد تا باطری مورد نیاز سازمان، وزارتخانه ها و شرکت های دولتی و بخش خصوصی را چه به صورت عمده و چه به صورت تکی فراهم نماید. این شرکت همچنین کلیه باتری های خود را به اشخاص حقیقی و حقوق به صورت عمده و تکی به فروش می رساند.